image
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


KLUB  CESTOVATELŮ  ZVE SVÉ PŘÍZNIVCE

Tak  jako v minulých letech mají zájemci o cestování možnost účastnit se  klubových večerů s cestovateli , kteří se formou obrazových prezentací  podělí o své dojmy a zážitky z cest po celém světě.  Klubové večery se budou opět konat  jednou za měsíc vždy ve čtvrtek od 19:00 hod. ve sportbaru Tenisové haly Dobřany.

Zahajovací večer se koná dne 16. listopadu 2023, na programu bude přednáška o životě a přírodě v severoindickém Ladaku, kterému se přezdívá Malý Tibet.

14.12.2023 budeme cestovat po středozápadu Francie a v druhé půlce večera se projdeme po západní straně Šumavy s návštěvou německých hradů a zřícenin.

18.1.2023 se vydáme na dalekou cestu africkou pouští mezi Berbery do egtyptského národního parku Síwa, abychom poznali, jak se žije v těcho odlehlých a nehostinných krajinách.

15.2.2023 vyrazíme s horolezkyní Evou Perglerovou do Himálají, abychom spolu s ní zdolali nejvyšší vrchol světa – Mount Everest.

14.3.2023 – program se připravuje

Za návštěvu v Klubu se nic neplatí a ani organizátor akce přispěvatelům nic neproplácí. Program je postaven výhradně na nekomerční bázi a na dobrovolnosti přednášejících i diváků. Touto formou dáváme příležitost všem nezávislým cestovatelům, aby se s námi podělili o své cestovatelské zážitky

Přijďte s námi posedět a poslechnout si zajímavá vyprávění a shlédnout pestrou mozaiku pohledů na různé kouty světa. V příjemném prostředí našeho sportovního baru při skleničce vína nebo šálku kávy se můžete podívat do míst, která jsou pro většinu lidí buď nedostupná, nebo naopak inspirující k vlastním cestám za poznáním.

Program Klubu cestovatelů je zveřejňován průběžně v Dobřanských listech a na webových stránkách Tenisové haly Dobřany: www.tenisdobrany.cz/aktuality

Mikulášský rej

Datum konání: 1. 12. 2023

V pátek 1.12.2023 proběhl v naší Tenisové hale Mikulášský rej. Děti soutěžily o sladké ceny, Mikulášovi a andělovi zazpívaly a od čerta dostaly svítící rohy. Na závěr si užily dětskou diskotéku.

Více

Publikováno 2. 12. 2023 15:20